Barranco de las vacas ehk eesti keeles lehmade kuristik
Kes tahab olla osa loodusest ja samas tunda selle imelist jõudu, käige ära selles kuristikus.
Teekonna lõpus leiate ajaga tekkinud kuristiku lõhe, millesse paistab ka natuke valgust sisse. Valgel ajal minnes saate imelise elamuse ja mälestuseks kaunid pildid.
Selle leidmine ei ole just kõige kergem, olen isegi ikka ja jälle valesti sõitnud.
Kui aga jõuate kohale, jälgige kaarti, siis peate laskuma mööda kõnniteed kuristikku. Juba teel sõites näete väikest kivist silda, selle alt peate läbi minema, natuke kivide peal ukerdama ja oletegi kohal. See käimine on seda ilu väärt.
Kui vajad abi kohale jõudmiseks, võta julgesti ühendust.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar